Porozmawiajmy

Zmień motyw

Jasny

Ciemny

Telekomunikacja i CRM

Zorganizuj swoje działania według filozofii omnichannel. Usprawnij procesy sprzedażowe. Pomożemy Ci zwiększyć efektywność Twojej firmy.

Można mieć świetny produkt, znakomicie zbudowaną markę i dopracowaną identyfikację wizualną, ale sukces Twojej firmy nie zależy tylko od tego, co widać na zewnątrz – istotne jest to, w jaki sposób organizujesz i planujesz swoją pracę. 

Czy sprawnie zarządzasz procesem zamówień? Czy Twoi klienci mogą łatwo uzyskać wszystkie potrzebne informacje? Czy proces pozyskiwania klientów, przedstawiania ofert i sprzedaż działają jak dobrze naoliwiony mechanizm? 

Nie jesteśmy tylko agencją kreatywną. Pomagamy rozwiązać te wątpliwości, projektując powyższe procesy i oferując rozwiązania, które pozwolą Ci kompleksowo panować nad całym sercem Twojego biznesu – od procesu pozyskania klienta aż po realizację zamówienia. Dzięki nam możesz zbudować sprawne call center sprzedażowe i system komunikacji omnichannel. 

Dlaczego warto zainwestować w CRM?

Usprawnij obsługę klienta

Bez względu na to, czy Twój klient zadzwoni do Ciebie, napisze maila, wyśle sms czy napisze na Messengerze, masz dostęp do wszystkich informacji na jego temat i możesz sprawnie obsłużyć jego zapytanie. Po zakończeniu rozmowy możesz też wysłać do niego dokumenty (np. umowę) oraz ankietę, za pomocą której oceni on poziom obsługi klienta w Twojej firmie. Tak właśnie działa komunikacja Omnichannel

Zwiększ efektywność pracy

Dzięki zaawansowanemu modułowi raportowemu możesz też kontrolować, jak pracują Twoi konsultanci. Masz dostęp do nagrań rozmów, historii czatu oraz oceny klientów. Możesz stworzyć szablony odpowiedzi, które przyspieszą obsługę klienta. Dzięki mechanizmom identyfikacji Twój pracownik będzie wiedział, kto do niego dzwoni. Możesz tak kierować wszystkie połączenia i wiadomości od klientów, by w zależności od tematu trafiały do odpowiednich konsultantów

Zwiększ poziom konwersji

Dzięki predictive dialer możesz zwielokrotnić ilość połączeń wychodzących wykonywanych przez Twoich pracowników i zwiększyć sprzedaż. System daje możliwość podpięcia widgetu Click2Contact do Twojej strony internetowej, dzięki któremu klient może napisać wiadomość albo zamówić rozmowę telefoniczną bez ponoszenia kosztu, co także zwiększa skuteczność sprzedaży

Zredukuj koszty

Wirtualna centrala telefoniczna i telefonia VoiP są znacznie tańszą alternatywą w stosunku do tradycyjnych, fizycznych central i telefonii. W przypadku VoiP do funkcjonowania telefonii wystarczy dostęp do internetu. Stawki za połączenia są znacznie niższe niż u tradycyjnych operatorów, a jakość rozmów na najwyższym poziomie

Opinie naszych klientów

Konrad BulesowskiFPH Kreacja
Czytaj więcej
"Jeśli cenicie sobie Państwo profesjonalizm, kreatywność, chęć współpracy przy urzeczywistnieniu swojego projektu, przyjazny i bezproblemowy kontakt, poczucie, iż nie jesteście jednymi z wielu zleceniodawców, wspólną burzę mózgów by efekt był oczekiwany i zamierzony. Nie mogliście trafić lepiej, będziecie bardzo zadowoleni, ja to wiem. Dziękuję Panowie, rewelacyjna robota."
Iga JózefczykVialutions Sp. z oo.o
Czytaj więcej
"VBRACJA stworzyła stronę produktową dla jednego z naszych rozwiązań. Współpraca z strony agencji układała się świetnie - stały, szybki kontakt, konkretne odpowiedzi, strona ładna i przejrzysta, spełniająca nasze założenia. Polecam!"
Matt BradleyKyestone Mortgages
Czytaj więcej
"Bardzo profesjonalna firma, która stworzyła dla nas świetne logo oraz wizytówki. Sprostaliście naszym wymaganiom, które nie były łatwe 🙂 Dziękujemy i serdecznie polecamy :)"

Kontakt

Porozmawiajmy

ul. Honoriusza Balzaka 2i/8

© 2021 VBRACJA agencja kreatywna