Porozmawiajmy

Zmień motyw

Jasny

Ciemny

Dolce Vita

Jedzenie i wino. Branding dla poznańskiej restauracji we włoskim stylu.

Logotyp dla powstającej restauracji w poznańskim Starym Browarze serwującej kuchnię włoską. Klient oczekiwał eleganckiego projektu, który będzie pasował do charakteru lokalizacji, ale jednocześnie przemyci nieco włoskiego klimatu. Ważnym wymogiem było to, aby logo dobrze prezentowało się w czerni i bieli.

Przygotowaliśmy logotyp oraz materiały marketingowe dla restauracji takie jak wzory opakowań delivery, menu i zastawy.

Od jedzenia do wina

Zaproponowaliśmy prosty w formie logotyp, dla którego inspiracją jest kawałek pizzy i kiść winogron, idealnie korespondujące z oczekiwanym przez Klienta sloganem „From food to wine”. Do tego mniej formalny sposób rysowania, odręczny font, by pokreślić naturalność, prostotę i gościnność kuchni włoskiej. 

Kolorystyka

Odcienie zieleni i czerwieni użyte w projekcie to oficjalne kolory flagi włoskiej w celu podkreślenia rodowodu restauracji. 

Następny projekt

MP Lines

MP Lines

Opinie naszych klientów

Konrad BulesowskiFPH Kreacja
Czytaj więcej
"Jeśli cenicie sobie Państwo profesjonalizm, kreatywność, chęć współpracy przy urzeczywistnieniu swojego projektu, przyjazny i bezproblemowy kontakt, poczucie, iż nie jesteście jednymi z wielu zleceniodawców, wspólną burzę mózgów by efekt był oczekiwany i zamierzony. Nie mogliście trafić lepiej, będziecie bardzo zadowoleni, ja to wiem. Dziękuję Panowie, rewelacyjna robota."
Iga JózefczykVialutions Sp. z oo.o
Czytaj więcej
"VBRACJA stworzyła stronę produktową dla jednego z naszych rozwiązań. Współpraca z strony agencji układała się świetnie - stały, szybki kontakt, konkretne odpowiedzi, strona ładna i przejrzysta, spełniająca nasze założenia. Polecam!"
Matt BradleyKyestone Mortgages
Czytaj więcej
"Bardzo profesjonalna firma, która stworzyła dla nas świetne logo oraz wizytówki. Sprostaliście naszym wymaganiom, które nie były łatwe 🙂 Dziękujemy i serdecznie polecamy :)"

Kontakt

Porozmawiajmy

ul. Honoriusza Balzaka 2i/8

© 2021 VBRACJA agencja kreatywna